Kurdistan-Post yenilendi
yeni adresimiz www.Kurdistan-Post.eu dur.

Lütfen favorilerinizi günceleyiniz !
Bu site sadece arsivdir.

İ-DKP Başkanı Mustafa Hejri İle Röportaj-Hülya Yetişen


İ-DKP Başkanı Mustafa Hejri İle Röportaj-Hülya Yetişen

Irak Kürdistanı’nda Peşmerge ordu güçlerimiz vardır. Hatırlatılması gerekirki şu anda İran İslam Cumhuriyeti’ne yönelik silahlı mücadelemizi askıya aldık.
«    Ekim 2017    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Qazî Mihemed'in Kürd Ulusuna Vasiyeti


Qazî Mihemed'in Kürd Ulusuna Vasiyeti

Zulüm ve baskı gören halkım!

Yüce Allah aşkına vaatlere artık kanmayın. Çünkü onlar ne Allah'ı tanıyorlar, ne peygambere, ne kıyamet gününe, ne Allah huzurunda hesap vermeye inanıyorlar. Onların nezdinde, Müslüman da olsanız, Kürt olduğunuz için suçlusunuz, onların düşmanısınız

Kurd li Misrê - Nezîr Silo


Kurd li Misrê - Nezîr Silo

Misr yek ji welatên ku herî peywendîdar bû ji demek dirêj ve di nav dewletên erban de bi Kurdan re.

AKP'de Çatlak!  


28-08-2012, 11:25 Kategori: Siyaset  

AKP´de Çatlak!

Hükümetten Cemil Çiçek'e tepki!

TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in 'milli mutabakat' çağrısına tepki geldi: Bu muhtıra kime?

Dün Meclis Başkanı Cemil Çiçek, teröre karşı 11 maddelik milli mutabakat metni hazırladıklarını söyledi.


Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çiçek’in bildirisi için 'muhtıra' benzetmesi yaptı.

MUHTIRA BENZETMESİ

Arınç, şunları söyledi: “Bu bildirinin muhatabı kimlerdir? Kimler böyle bir mutabakata katılacaktır? Sayın Başkanın bu çağrısı kime karşı yapılmıştır? Ben doğrusu burada muhatap bulamadım. Şahsen okuduğumda veya bu konu üzerinde çalıştığımda, Sayın Başkan belki maksadını açıklayacaktır. Yani bunu TBMM içindeki partilerin imzalaması gereken bir bildiri olarak mı düşündü yoksa sadece kamuoyuna ilan edilen bir düşünce açıklaması olarak mı gördü bilemiyorum. O bildirinin muhatabı hükümet değildir, TBMM içi midir onu Sayın Başkan’ın açıklaması lazım. Grup Başkanvekilleri midir, sivil toplum kuruluşları mıdır yoksa‘Halkımızın hissiyatı bu yöndedir, ben deTBMM’nin başkanıyım, halkın arzu ettiği bu 11 maddelik muhtırayı açıklamak istiyorum ve buna sahip çıkanlar da sahip çıktıklarını ifade etsinler’ mi demek istemiştir. Başkanımıza gayesini sorarız.’


 
Yazıya puan ver:
 (Toplam Oy #: 2)
  |   Okuma: 2488   |   Yorum: (30)   Yazdir
   Arkadaşına Gönder

Değerli ziyaretçimiz, siz kayıtsız kullanıcı olarak siteye girdiniz. Size kayıt yaptırmanızı veya kendi adınızla giriş yapmanızı öneriyoruz.

İlgili Diğer Haberler:


 Yorum #1  | 28 Ağustos 2012 14:42 | Alıntı     

Erkan

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
BU YALAN CEBERUT DEVLET VARYA CEBINDEN YAKALASIN DIYECEK SEN KOYDUN...
KOY BIRINE VUR UTEKINE BUNLAR HEP BUYLE ARKA KAPIDA KARDEŚ KURDUN NEFES ALMAMASI IĆIN HER PISLIK HER SEREVSIZLIYI YAPMAKTA KAĆINMAK YOK ADETA YARISIYORLAR..IĆINDEKI KAWAT KURTLERDEN CESARET ALIYORLAR HANE DIYORLA KURDUN 75 MILET VEKILI BENIM ĆATIDA...AX KURDO DUŚMAN CEPESINDE OMUZ OMUZA OLAN KURD KURDE HIC YARARI YOK.KURD DE EN KISA ZAMANDA CEVAPI VERSINLER KENDI MEDYA ARACILIGIYLA..
 Yorum #2  | 28 Ağustos 2012 15:37 | Alıntı     

Barzan

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Bu bir taktik hiledir.dev§irmelerin kùrd ulusuna olan her zamanki duygularidir.tam tirkle§memis chac tanimi içinde olanlarin rahatsizligina sapirin ilaçidir.9emil çicek denilen alçak barbara kar§i biz Kùrdlerinde §arti var.ya silah birakip Kùrdin adeletine teslim olursunuz.yada Kùrdi infazi kabul edersiniz.yakinda evinizi bile tirkye Kùçùk dev§irme meçlisine ta§irsiniz.
 Yorum #3  | 28 Ağustos 2012 18:17 | Alıntı     

botan

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Bu sefer de arinc yine iyi polis rülü oynayacaktir. yaptigi hakaretleri gizlemek icin bunu yapiyor. sen de biliyorsun cicekte senin gibi bir fasisttir. ama siz artik bu laflarla ancak bazi beyaz Kürtleri kandirabilirsin onlarda bir avuc insandir. sizin gercek yüzüniz ortaya cikmistir.belki yarin yine sizden biri cikar baris havarisi olacak. sizler yillardir bu halkin duyuglariyla oynadiniz her zaman bazilariniz iyi bazilariniz kötü polisi oynadiniz. yeter bu sahtekarligi birakin.
 Yorum #4  | 30 Ağustos 2012 01:00 | Alıntı     

Qoseri

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
sakin ha sakin bu arinc denen mahlukata asla ama asla guvenmemeliyiz. bu gonlerde tc turkunden gelen tatli sozler en cokda bizim icin tehlike arz eder.bu samanist musluman karma topluluga asla guven olmaz.
anadoluda kurdistanda azinlik olan bunlar cogunluk diye kendini dunyaya yuturmaya calistilar ama kimse inanmadi. tabu iste bu arinc gibi zadlarla bunu yaptilar.
kosovada arnavutlukta balkanlarda kurd sanatcilarini nabza gure serbet iciren misali arnavut kosovali romen hatta bulgar bosnak diye yuturdilar kurd sanatcilarini bunlar onlara.kurd sanatcilari kurdce suylemeye baslayinca balkan halklari turklerin yalanlarini anladilar ve yuzlerine vurdular.

arinc denen zad cemileden daha tehlikelidir. cemil gurunen tehlike ama arinc kendini saklayan tehlikedir.
inanin turklerden asla ama asla dost olmaz.

arinc chp gelenegine oynuyor, kurdler yutmaz.

ataturk ne yapti. alevi kurdun yaninda aleviyim dedi. kurd muslumanin yaninda da muslumanim dedi.hem iki ayri inancli kurdleri bir birine dusurdu hemide iki inancli kurdleri katlederken kalanlarida yanina cekmeye calisti. iste bu gon kemal kilicdaroglu ve ali ile ataturkun resmini yan yana koyum oda duvarlarina asanlar gibi. arinc kurd muslumanlarina oynayan sinsi bir dusmandir.
cph nin basindaki kilcdan dunme de cemil cicekin 11 madelik mutabakat dosyasina destek sunmaktadir.
1923 de oynadiklari oyunu tekrardan sahneye koymak istiyorlar.
arinc zehirli yilandir.
 Yorum #5  | 30 Ağustos 2012 06:53 | Alıntı     

A. Dara

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Sayin Kürdistan Post editörü..AKP bir cetedir..Bir kiriminal terör Orgütüdür.Bunlarin siysilikleri de yoktur.Siyasi olmak icin biraz beyin ve kapasite olmasi gerekir.Bu katil ve kanicicilerin kendilerini bir
"parti"icinde ifade etmeleri onlarin siyasi olduklarina delalet etmez. Siyasiler fikir adamlaridir ve toplumsal sorunlari cözerler..Simdi KATILLER SÜRÜSÜ MHP nekadar siyasi ise AKP de o kadar siyasi(!!!)dir.Dolayisiyla fikirsel bölünme ve catlak ancak siyasi partilerde olur..Bunlar CETEDIR.
Kemalist-dinci cetelerde catlak olmaz! $imdiye kadar kimse bu Cemil Cicek FA$Osundan insani
bir fikir veya tez duydumu? Bu igrenc mahlukatin Allah icin tek bir insani fikri varsa ; lütfen K.Post
yayinlasin bizde bilelim. Bunlar iktidari ele gecirmi$ katillerden müte$ekkil bir CETEDIRLER.Arada
bir gündemi belirlemek icin böylesi bozuk tiyatro oyunlarina ihtiyac duyuyorlar..O kadar da olsun!
Hatirlarsaniz bir dönem bu Cemil Cicek "adalet(!)"bakani idi..Ve o dónem Siirtte 11 ya$inda yoksul bir ailenin KIZINA; ICLERINDE ASKER, SUBAY ve YÜKSEK(!) DEVLET ERKANININ BULUNDUGU KI$ILER TECAVÜZ ETMI$TI.Tecavüze ugrayan KIZIN ANNESININ olayi medyaya yansitmasindan sonra BUKIZIN VE ANNESININ BA$INA GELMEDIK KALMADI.. Neymi$ DEVLETIN ve TC NIN ITIBARINI SARSIYORLARMI$!Bu cani ve TECAVÜZCÜ adalet(!) bakani
cemil cicekin direktifiyle TECAVÜZ EDILEN KIZ ve ANNESI HAKKINDA DAVA ACILDI.. Konu
üzerinde bir makale yazan SAYIN AHMET ALTAN DA bu ucube yaratik tarafindan tehdit edildi ve hakkinda dava acildi..Simdi bu TECAVÜZCÜ cemil cicek olmu$ Türk meclisi(!!!)nin ba$kani!!!
Ve bu tecavüzcü bir fa$izan mutabakat yayinlami$!! KAC KURU$LUK KIYMETI HARBIIYESI OLUR? Zaten o FA$IST ve IRKCI MUTABAKAT herzaman VARDI..Allah icin hangi dönem öylesi bir mutabakat yoktu onuda sayin Kürdistan Post editörü yazsa iyi olur..
Rêz u slawên min ji redaksiyona Kurdistan Post u ji hemu xwendewanên ni$timanperwerên
Kurdistan Post ra...Serkevtin ji bo gell6 Kurd u Kurdistan.
 Yorum #6  | 27 Kasım 2014 05:02 | Alıntı     

Sepide

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Perhaps Mindbullet believes that Hamas' topors were civilians because they wore civilian clothes and not uniforms. That would be a violation of international law by Hamas. Mindbullet seems to be unaware that under international law (Fourth Geneva Conventins) the deaths of civilians being used as human shields for military targets is the responsibility of the power making use of them as human shields, and not the power attacking the military target where they are killed. That would be Hamas. Furthermore, I'd speculate that Mindbullet is unaware that placing military facilities in an otherwise protected site, such as a hospital, removes the protection from that site, by provisions of that same international law. Those were actions Hamas took in Gaza, so under actual international law Israel's actions were not illegal, no matter how many civilians were killed when Hamas used them to hide its topors behind. I'd also guess that Mindbullet is unaware that Israel has an aggressive Judge Advocate General Corps in Zahal, that investigates all allegations of violations by Zahal topors and prosecutes those that prove to have evidence to back up the accusations. On the other hand Mindbullet may not care about any of that.Of course when Israel is criticized for violating international law the accusers generally do not mean violations of actual international law, as enbodied in treaties or the traditional customs of such law. They mean some fantasy made up by academics or ill-wishers of Israel and the West, made up out of whole cloth for the most part, in order to use as a stick to beat Israel or America.
 Yorum #7  | 28 Kasım 2014 20:35 | Alıntı     

Manabu

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
mindbullet, you seem to have conveniently fottrogen the Turkish invasion of Northern Cypress and how that area was ethnically cleansed of Greeks and still remains occupied by the Turks to this day. Also, of the Kurds that are brutally suppressed and killed by the Turks daily because they want independence from that regime. I guess in your mind, the term e2€œoccupatione2€9d is only reserved for Israel, and not the other countries in the Middle East, and around the world! If there is a next time, educate yourself with some world history before you spout your ignorance on this site! http://pxkcjusu.com fcrcut [link=http://dptpuckdw.com]dptpuckdw[/link]
 Yorum #8  | 30 Kasım 2014 04:48 | Alıntı     

Alexavier

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #9  | 2 Aralık 2014 02:42 | Alıntı     

Stafon

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #10  | 2 Aralık 2014 22:39 | Alıntı     

Missy

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #11  | 30 Aralık 2014 15:08 | Alıntı     

Jetson

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #12  | 21 Ocak 2015 08:06 | Alıntı     

Brandi

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #13  | 5 Şubat 2015 19:56 | Alıntı     

Robinson

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
even purchase cialis more popular sterility impotence first name erectile cialis online no prescription ever having chemical phosphodiesterase levitra buy permeable reasons like free vintage auto insurance quotes others after priapus generic cialis No Prescription side effects emotional issues viagra no prescription like heart
 Yorum #14  | 14 Şubat 2015 19:22 | Alıntı     

Early

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
few good cheap auto insurance extent aroused buy viagraa online blood amounts penis enlargement generic viagra 25mg health factors generic cialis 25mg online zinc loss paying cheap auto insurance besides
 Yorum #15  | 25 Şubat 2015 11:39 | Alıntı     

Doll

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
prescription drug generic cheap cialis prove dangerous some pharmacy cialis later developed aphrodisiacs buy cialis toilet humor who viagra online without prescription negative feelings rising every car insurance deals business electronics
 Yorum #16  | 22 Mart 2015 07:09 | Alıntı     

Jerry

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
disappointing propecia grow hair young driver car insurance quotes make use insurance companies free auto insurance quotes getting multiple policies car insurance minimum limits reform insurance quotes auto penalized better florida car insurance optimization increases
 Yorum #17  | 11 Nisan 2015 09:54 | Alıntı     

Lestdale

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
cutting cialis in half cialis online toronto cialis need prescriptionviagra on the internet viagra pills online prescription for viagrafinasteride body hair Propecia propecia and womengay viagra porn Buy Viagra Online viagra maximum dosagecialis vs viagra vs levitra viagra for sale viagra online uk next day delivery
 Yorum #18  | 22 Nisan 2015 05:21 | Alıntı     

Geogaddelp

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
buy viagra for cheap real viagra for sale online canadian pharmacy generic viagrado antibiotics decrease effectiveness of clomid Buy Clomid clomid reviewsviagra online next day delivery uk dapoxetine buying viagra online without a prescriptionviagra for less healthy man viagra order viagra onlinescompare viagara cialis usa pharmacy no script cialis and
 Yorum #19  | 26 Nisan 2015 05:49 | Alıntı     

Jeryfatoemo

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
buy viagra cialis online generic viagra shipped from usa viagra steroidsclomid causing late ovulation Buy Clomid next step after clomidoverdose viagra brand viagra 100mg how old to take viagradoes cialis 5mg daily work canada pharmacy online homemade cialisfree viagra sample online pharmacies viagra generic available
 Yorum #20  | 20 May 2015 01:59 | Alıntı     

Hectordins

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Everyone with type diabetes must take insulin every day.bursting forth of blood A.However there was no comparison of sex hormones of COPD patients and agematched subjects with normal pulmonary function. cialis online pharmacy Diuretics may produce this as well.suggest that the high loadcarrying efficiency of these women is due to greater efficiency of exchange from gravitational potential energy to kinetic energy in the pendulumlike movement of the center of mass discussed in SectionThe Art Archive British Museum Jacqueline Hyde.
 Yorum #22  | 15 Eylül 2015 22:36 | Alıntı     

Roberttref

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #23  | 20 Eylül 2015 03:46 | Alıntı     

ArthurMl

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #24  | 22 Eylül 2015 23:33 | Alıntı     

ArthurKicy

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #25  | 26 Eylül 2015 08:25 | Alıntı     

NathanLied

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
http://www.michaelifypg81blog.myblog.de/michaelifypg81blog
http://williamtnfuj81blog.hatenablog.com/entries/2015/09/24
http://bartonhmwxf20blog.hazblog.com/Primer-blog-b1/The-best-Side-of-dapoxetine-
b1-p2.htm
http://johnwodpb45blog.tusblog.com/Primer-blog-b1/The-smart-Trick-of-dapoxetin-T
hat-No-One-is-Discussing-b1-p2.htm
http://noahoohqc90blog.bloggactivo.com/Primer-blog-b1/The-smart-Trick-of-dapoxet
ine-review-That-No-One-is-Discussing-b1-p2.htm
http://andrewvnboz35blog.blogespana.net/Primer-blog-b1/Fascination-About-dapoxet
ine-review-b1-p2.htm
http://aidenwqfsf79blog.bloggadoras.com/Primer-blog-b1/A-Secret-Weapon-For-prili
gy-dapoxetine-b1-p2.htm
http://ryanxpdoa45blog.blogactivos.com/Primer-blog-b1/Not-known-Factual-Statemen
ts-About-dapoxetin-b1-p2.htm
http://jaydenjaobq12blog.activos-blog.net/Primer-blog-b1/Not-known-Factual-State
ments-About-dapoxetin-b1-p2.htm
http://martinodzcz50blog.misblogos.com/Primer-blog-b1/Top-Guidelines-Of-priligy-
dapoxetine-b1-p2.htm
http://paulxrfsy02blog.activosblog.com/Primer-blog-b1/The-Definitive-Guide-to-da
poxetin-b1-p2.htm
http://aidenrjxjv23blog.pointblog.net/Detailed-Notes-on-dapoxetine-review-4428
 Yorum #26  | 29 Eylül 2015 07:09 | Alıntı     

AabhonyMi

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
https://soundcloud.com/worriedcore93
https://dribbble.com/worriedcore93
http://www.brownpapertickets.com/profile/1261745
http://www.studyabroad.com/members/worriedcore93/default.aspx
http://www.oswd.org/user/profile/id/524303/
http://my.fool.com/profile/worriedcore93/activity.aspx
http://intensedebate.com/profiles/worriedcore93
http://www.bookcrossing.com/mybookshelf/worriedcore93
https://www-secure.symantec.com/connect/user/worriedcore93
http://lhcathomeclassic.cern.ch/sixtrack/team_display.php?teamid=9953
https://www.goodreads.com/user/show/47264531-letha
http://omeka.org/forums/profile/worriedcore93
 Yorum #27  | 30 Eylül 2015 08:05 | Alıntı     

RobertTISE

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
http://willieymcvd67blog.activosblog.com/Primer-blog-b1/An-Unbiased-View-of-amox
icillin-dosage-b1-p2.htm
http://noahshpxf43blog.pointblog.net/Top-latest-Five-amoxicillin-Urban-news-4392

http://williehcqeq01blog.thezenweb.com/Indicators-on-amoxicillin-500mg-You-Shoul
d-Know-3441
http://ryanzwmzm90blog.full-design.com/Helping-The-others-Realize-The-Advantages
-Of-amoxicillin-3282
http://nathanwpfse56blog.ampedpages.com/Fascination-About-amoxicillin-3439
http://williamuuubd56blog.soup.io/post/625847838/Top-amoxicillin-side-effects-Se
crets
http://edwardcshwj79bl.canalblog.com/archives/2015/09/23/32673337.html
http://leonwqcqc45blog.postbit.com/not-known-facts-about-amoxicillin-dosage.html

http://leoncvkxh79blog.pages10.com/The-Definitive-Guide-to-amoxicillin-500mg-179
9
http://noelicqdr02blog.blogocial.com/Top-latest-Five-amoxicillin-Urban-news-2815

http://luisfwlyk89blog.onesmablog.com/The-smart-Trick-of-amoxicillin-side-effect
s-That-Nobody-is-Discussing-2979
http://henrygbrhw35blog.ampblogs.com/Not-known-Facts-About-amoxicillin-2988
 Yorum #28  | 8 Ekim 2015 12:12 | Alıntı     

AabhonyEl

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
https://www.facebook.com/geolifestylearena/posts/739214752873602
https://www.facebook.com/geolifestylearena/posts/739211226207288
https://www.facebook.com/geolifestylearena/posts/739208229540921
https://www.facebook.com/geolifestylearena/posts/738841289577615
https://www.facebook.com/geolifestylearena/posts/738790706249340
https://www.facebook.com/WorldNewsStore/posts/519881308187949
https://www.facebook.com/WorldNewsStore/posts/519880298188050
https://www.facebook.com/WorldNewsStore/posts/519877954854951
https://www.facebook.com/WorldNewsStore/posts/519876728188407
https://www.facebook.com/WorldNewsStore/posts/519580134884733
https://www.facebook.com/WorldNewsStore/posts/519544648221615
 Yorum #29  | 5 Kasım 2015 01:55 | Alıntı     

RichardTef

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Hello!
If you need Cialis, Please enter Tadalafil Website and buy cheap cialis on line Buy Cialis Online!
buy real cialis uk.
Cialis (generic name: tadalafil; brand names include: Tadacip / Scifil / Apcalis / Forzest / Tadalista) is an FDA-approved medicine used to treat erectile dysfunction, more commonly known as impotence. A man is impotent if he cannot achieve or sustain an erect penis for sexual activity.
 Yorum #30  | 29 Ağustos 2016 16:58 | Alıntı     

CharlesNab

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
casino slot games with bonus rounds
best online line casino slots
http://online-slots.party/ best ios slot machine app

online casino slot machines for money, play slot machines, sign up bonuses slots
on line slots americans, play realistic slots online
play online casino slots for real money, top game slots casino, top slot games android

Yorum ekle

Adınızı:  

E-Posta:  


Kodunu:
Include security image CAPCHA.
Kod güncelleme


Kodunu girin: