Kurdistan-Post yenilendi
yeni adresimiz www.Kurdistan-Post.eu dur.

Lütfen favorilerinizi günceleyiniz !
Bu site sadece arsivdir.

İ-DKP Başkanı Mustafa Hejri İle Röportaj-Hülya Yetişen


İ-DKP Başkanı Mustafa Hejri İle Röportaj-Hülya Yetişen

Irak Kürdistanı’nda Peşmerge ordu güçlerimiz vardır. Hatırlatılması gerekirki şu anda İran İslam Cumhuriyeti’ne yönelik silahlı mücadelemizi askıya aldık.
«    Ekim 2017    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Qazî Mihemed'in Kürd Ulusuna Vasiyeti


Qazî Mihemed'in Kürd Ulusuna Vasiyeti

Zulüm ve baskı gören halkım!

Yüce Allah aşkına vaatlere artık kanmayın. Çünkü onlar ne Allah'ı tanıyorlar, ne peygambere, ne kıyamet gününe, ne Allah huzurunda hesap vermeye inanıyorlar. Onların nezdinde, Müslüman da olsanız, Kürt olduğunuz için suçlusunuz, onların düşmanısınız

Kurd li Misrê - Nezîr Silo


Kurd li Misrê - Nezîr Silo

Misr yek ji welatên ku herî peywendîdar bû ji demek dirêj ve di nav dewletên erban de bi Kurdan re.

Selda Bağcan İrkçı Değil midir?  


13-08-2012, 07:53 Kategori: Kadın  
Selda Bağcan İrkçı Değil midir?


Ünlü Türk sanatçısı Selda Bağcan, "Benim klipimde PKK'linin cenazesi de var” demiş. Sonra da demiş ki, “Hem şehitlerimiz var hem de Kürt asıllı birinin cenazesi var. Onlar da kendi ölülerine şehit diyorlar”. Daha sonra “Karşı taraf da dememek lazım çok ayıp oluyor” demiş.

Bu sözleri safdil Kürdler ‘Selda abla, diline yüreğine sağlık’ diyerek sineye çekebilir. Sağduyulu Kürdler ‘Buna da şükür’ diyerek kabullenebilir.

Ne var ki, Bağcan’ın bu sözlerinin Kürdün özgürlüğüne inanmış birisi için yenilir yutulur bir yanı yoktur.

‘Demokrat’ Bağcan, ‘bizim şehitlerimiz’ ve ‘onların ölüleri’ diye kendini zaten ele vermiş. Bundan sonra söylediğinin de, şarkısının da bir Kürd yurtseveri için beş kuruşluk kıymeti olamaz.

Türk ‘demokratları’ özgürlük saldırısı başlatmış Kürdleri kandırma yarışına girmiş. Bu sefer kanmamalıyız. “Karşı taraf” demek ayıp falan değil Selda hanım, ayıp olan Kürdü karşı taraf olarak görmemektir (H.Şamil'in notu).Kürd basınının bile allandıra ballandıra verdiği Selda Bağcan haberi:


CNN Türk ekranlarında Aykırı Sorular programına konuk olan Selda Bağcan Kürt sorunu üzerine analiz yaptı.

"ANNELERİ DAĞDAN İNDİRİRLER"

Kürt sorunu çözümünün masaya yatırıldığı programda Selda Bağcan klibinde PKK'li cenazesine de yer verdiğini belirterek: "Benim klibimde PKK'linin cenazesi de var. Tek taraflı göstermek bana yakışmazdı. Dikkatli bakanlar göreceklerdir. Bir cenaze daha var orada. Hem şehitlerimiz var hem de Kürt asıllı birinin cenazesi var. Onlar da kendi ölülerine şehit diyorlar. Ne olursa olsun ölmesinler. Biraz da o taraftan da gösterseler belki onların da anneleri dağdan indirirler" dedi.

"KARŞI TARAF DEMEK ÇOK AYIP OLUYOR"

Güneydoğu'daki karakolların birer barakadan ibaret olduğunu ifade eden Bağcan şu ifadelere yer verdi: "Mutlaka bir çözüm bulunması gerekir. Mesela bu karakol meselesi var. Bizim yavrularımızı orada kuş gibi avlatanları, o karakolları öyle bırakanları inanın Çin'de asalarlar. Halk değil, siyasi hareketi kastediyorum. Karşı taraf da dememek lazım çok ayıp oluyor. Ağız alışkanlığı olarak söyledim. Mutlaka çözülecektir, böyle gitmez tabii, günde 8-10 şehit."


 
Yazıya puan ver:
 (Toplam Oy #: 11)
  |   Okuma: 7485   |   Yorum: (242)   Yazdir
   Arkadaşına Gönder

Değerli ziyaretçimiz, siz kayıtsız kullanıcı olarak siteye girdiniz. Size kayıt yaptırmanızı veya kendi adınızla giriş yapmanızı öneriyoruz.

İlgili Diğer Haberler:


 Yorum #1  | 11 Ağustos 2012 00:05 | Alıntı     

denizbaba

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
selda bagcan mi ? biz onu isyanci yuregimizin sesi olarak bilirdik hatta onun turkuleriyle buyuduk onu denizlerle tanidik gercekten cok uzuldum boyle bir klip ya da sarki kesinlikle sana yakismadi kesinlikle yakismadi bendeki tum kasetlerini cd lerini de peri suyuna atcam
 Yorum #2  | 11 Ağustos 2012 00:19 | Alıntı     

Dirok

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Turkiye nin 68 kusagi dedikleri devrimci damar, farkli, hatta bir birine zit iki cizgiye ayrildi.Birisi halen dervimci ilkelerine bagli sekilde,Kurdlerin hakli direnisini destekleyen ,sosyalist devrimci cizgi, digeride giderek ergenekonlasan,yani irkcilikta asiri sagcilari bile geride birakacak derecede ozelikle kurd dusmanligini kendilerine ilke edinmis turk-nazi cizgisidir.

Birde bu iki cizgi arasinda bocalayanlar var.Selda bagcanda bu ortayolcu kesimdedir.ama ikinci cizgiye daha yakin duruyor.

Soz konusu Programda kendisine direkt sorulan "kurdlerin anadilde egitimine nasil bakiyorsun?" sorusuna verdigi cevapta;

"anadilde egitime karsiyim,turkiyeyi boler" dedi.

simdi herhangi bir halkin anadilde egitimine karsi cikan birisi birakalim demokrat,devrimci,solcu INSAN bile olamaz.

evet selda bagcan insan bile olamayanlardan biridir NOKTA
 Yorum #3  | 11 Ağustos 2012 06:49 | Alıntı     

Muzaffer Saglam

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Samimi soyluyorum ben hayatimda hic bir zaman sozum ona kendilerini birer Turk ses sanatcilari olarak yansitanlarin seslerine kulak vermedim. Ta o cocukluk yillarimdan bu yana hep genelde ''Turk halk muzigi'' denilen Kurd ses sanatciaklari'nin seslerine kulak verdim, bunlarin isimlerinide teker-teker de sayarimda, her neyse yazmaga gerek yok. Hele bu Selda Bagcani ne dinledim, nede onun yasamini, muzik sanatinida hicte ne izledim, nede okudum, arastirdim.
Degerli okular, yorumcular bunlarin bu durumunu normal karsilamaniz gerekiyor, iste bence burada bizler icin onemli olan sey degerli Kurd muzik sanatcilarina hep sahip cikilmasidir.
 Yorum #4  | 12 Ağustos 2012 00:25 | Alıntı     

rojame

avatar    Grup: Okuyucular
   Yayınlar: 0, Yorum: 375, Kayıtlı: 18.04.2011
   ICQ: --,
Kürdistanımızdan,

Selda baQ,cana'da uğurlar olsun..!

Roboskide KÜRD çocuklarının canını alan Qrabulutlar senin yoldaşların olsun.!
 Yorum #5  | 12 Ağustos 2012 05:03 | Alıntı     

A.Dara

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Genelde Kemalist-Türkcü IRKCILIK Túrkiyenin bütún toplum katmanlarinin bir virüsüdür.Bu
virüsten nasibini almami$ bir birim ve hücre hemen hemen yok gibidir.Eger S. Bagcan Túrk IRKCISI olmasaydi cidden ben cok tuhaf kar$ilayacaktim..Kendilerini devrimci vs diye adlandiran
nice ki$i ve örgüt; örgüt liderleri Kemalist- Türk IRKCISI oldugu Túrkiyede S. Bagcanin da ayni
katagoride olmasi kimseyi $A$IRTMASIN..Biz kendi Kúrt sanatcilarimiza sahip cikalim.
BEXTÊ ROMÊ NININ!..
 Yorum #6  | 12 Ağustos 2012 06:24 | Alıntı     

antep

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Aaaaa sendemi şimdiye kadar çıkarların için o temiz yüreğimizi kandırdın şimdiye kadar bizlerin değer verdiği bu turkucu kılıklı gibi görunen artık bitmiştir sonuna kadar kendi yüreğimizin yiğit evlatlarından başkasına guvenmiyeceğimizi göstermiştir
 Yorum #7  | 12 Ağustos 2012 09:03 | Alıntı     

Xorte Amede

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Selda bağcan gibilerini dinleyen yığınla Kürt var hala,sistemin asimilasyon çabalarının bir tezahürü olan selda bağcan gibilerin türk halk müziğin adı altında asimilasyon,kültürel dejenerasyon şeklindeki parçalarını dinleyen yığınla insan.Anlaşılması güç,zira kemalist denizin,mısto korun ve tcnin ağzıyla hareket eden,bu gibi insanları bir kürt nasıl dinleyebilir?Bunlar kardeş ayağına yatıp kürt halkını kandırmakla görevli misyonerdirler.bunun illa bir devlet eliyle gelmesine gerek yok,kişisel bağlamda da bir misyonerlik olabilir.Eğer programı izleyenler varsa bu net şekilde görülebilir.orda ölen askerlerin cenaze törenleri yanında,gerilla aillelerini de göstermiş,biz kardeşmişiz sözde,oysa o kardeş dediğimiz insanlar bir ölüyü bile parçalamaktan geri durmamışlardır.
 Yorum #8  | 12 Ağustos 2012 14:37 | Alıntı     

pala remzi

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
silindi.
 Yorum #9  | 24 Kasım 2012 13:30 | Alıntı     

yıldırım

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
siz kendinizi siz ve sizi kullananlar tarafından sömürtün bakalım sizin hakkınızı sizi amaç uğruna sömürenlermi verecek kürtçülük yaparak kendinizi aldatmayın isteyerek yada istemeyerek batının kucu kucusu olmayın ihanet etmeyin
 Yorum #10  | 26 Aralık 2012 22:23 | Alıntı     

zinar alici

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Ne demisler?! Insanoglu belli bir asamadan sonra(karni doyup ikbal sahibi oldugunu zannedenler) üzerinden prim yaparak kendiisini kamufle baglaminda epey tepinir durduktan, görüntüden beslendigi- siz bunu kurnazlik olarak algilayin,sonrasindan aldigi ikbal her halde az gelmis olacak ki,bu sefer 180 derece dierksiyon kirarak güncel olan ikbal baglamindan resmi duvara yaslanarak kendine bir paye bicme derdine düstügüne inanmaya basladim.Selda Bagcanin, "ötekiler" ifadesinde.
 Yorum #11  | 1 Ağustos 2013 16:48 | Alıntı     

nawlcramn

avatar    Grup: Okuyucular
   Yayınlar: 0, Yorum: 1, Kayıtlı: 1.08.2013
   ICQ: 383844184,
Думали быть конструктором строить дома попробуйте вот это
мост конструктор скачать
Спробуйте с играть в лучшую игрульку месяца.


--------------------
 Yorum #12  | 1 Ağustos 2013 19:52 | Alıntı     

insutleattilk

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Все когда небудь смотрели кино о batman и большинство вроде в нее играли а у нас есть:
темный рыцарь возрождение на андроид
В это Вы еще не успели с играть мощная графа для Ваших андроидов.
 Yorum #13  | 18 Nisan 2014 02:43 | Alıntı     

Botas Timberland

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
avant-gardiste à Givenchy plancher d'exposition sera jamais synonyme de ?féminin? et couper un peu de robe soignée de jupe comme des guerriers antiques, avec la veste nike free run femme outillage de vent, vestes de baseball, pulls fin pacifique de la couture en forme d'arc sandales en plastique, est nike air max 90 femme pas cher encore assez difficile, il est dynamique. Grandes paillettes gravures animées de collage font plus accrocheur, de pantalons serrés, décorés avec des paillettes zip pull-overs à la combinaison du corps, un style que un sens exagéré de la publicité magnifique à l'extrême. Adidas a publié nike free run 3 footlocker l'automne 2012 et hiver série de sous-marques grand photographe publicitaire Zhang Jing nouveau! _.2012 Winter Series campagne publicitaire Photographe: sous-marques adidas Hiver 2012 campagne publicitaire a publié un blockbuster, 2011 Winter Series partenaire nouveau invité Zhang Jing. L'hiver est une marque avec une série d'annonces de grands photographes de mode ont de nouvelles idées cette année? Ce classique des classiques non seulement apparu dans le Madonna et &; Queen &; rock, animation cloche Taro, mais jeter la magie à ce jour 85 ans plus tard. Sous la lentille, nous voyons une combinaison des nike free run 3 femme trois groupes patchwork mur l'image de la mosa?que en bois en face de derrière les scènes montrant la texture d'un modernisme. Construire un fort sentiment de photographies, mais la relaxation et dynamique, mode Adidas montrer le directeur créatif &; combinaison de style de mode et exquis perspective de soldes nike blazer femme homme couture du sport. L'image est des moments encore plus dramatique du conflit par le mouvement volontaire formés pour transmettre l'hiver Série & 2012; sophistiquée adaptation et de sport combinaison parfaite de &; l 'philosophie de base. Il n'y a plus de caractère de style! Nouveau type peuple russe rue de prise de vue continuent à envoyer! 3 juillet série _ Europe Street battu. Tout le monde en fonction de leurs propres préférences pour fa?onner une sorte de style de robe, mais certaines personnes vont abandonner les habitudes de robe de mode inhérents à essayer nike dunk sky high plus audacieux mélange spécial pour tenir compte de leur propre et unique tempérament, qui a le caractère d'une famille dans la rue avant-gardiste
 Yorum #14  | 16 May 2014 05:11 | Alıntı     

gucci bags

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
if Buying a handbag for yourself is on your mind then the best thing to do louis vuitton handbags is to go for a Louis Vuitton louis vuitton outlet online Pocket.
handbags or Hermes handbags in addition Authentic Louis Vuitton Bags LV.Or stylish Louis Vuitton Monogramouflage Passport louis vuitton outlet store Cover M58027 Louis Vuitton from our collection louis vuitton purses for your parents, lovers, or
obvious that Christian Louboutin Outlet the amount of damage that had been done a little cheap louis vuitton bags copacetic on what was once Relationship. Most viewers are fans of RHOBH Lisa Vanderpump and Adrienne
prefer this brand? Here is a michael kors outlet brief report of Louis Vuitton history, and louis vuitton outlet why the Fashion house was so gucci purses passionately in the bag imitations industry.Louis Vuitton michael kors was born
you are convinced that you louis vuitton outlet have about buying a new bag for Christian Louboutin outlet online yourself, then it is advisable that you louis vuitton bags in relation to the best of michael kors outlet all that you have imagined. Louis Vuitton michael kors outlet online
trimmings Made in France, Golden brass pieces, louis vuitton Zip with padlock. Replica Louis michael kors bags Vuitton handbags, I am sure you know louis vuitton outlet it well, which is so famous all gucci outlet online over the world, you
 Yorum #15  | 25 Haziran 2014 05:45 | Alıntı     

Michael Kors

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
complete success.It is still too early to say whether the Beijing store is the ratio of designer handbags, fake designer handbags, the influence www.louisvuitton-lvpurses.com on the sold Chinese
as figures in the Louis Vuitton Handbags Chinese community, which represent the spirit of personal development katespadehandbags coach outlet online store and selected Innovation. Zhang donated the funds to the 2007 Special Olympics
Vuitton used for the production of the desired Handbags. Louis Vuitton is Michael Kors Outlet Online very specific about selecting color combinations for the handbags chanel outlet online and the details Color you
Store achieve such michael kors a success business. Opening Louis Vuitton outlet store Louis vuitton Outlet online is a great way to love his production barbour outlet on the market to sell, this is changing fashion, Michael Kors Outlet
Detail. For most bargain hunters, it is very difficult Louis Vuitton Bags to tell the differences between the fake designer bags coach outlet store online and Original bags. Unfortunately, many shoppers pay
(compared kate spade outlet to the year 2009) reported. The Designer handbags kate spade from Louis Vuitton are going for their luxury travel chanel outlet and known seasonal requirements. This Design are
Louis Vuitton
 Yorum #16  | 26 Haziran 2014 13:33 | Alıntı     

drergigesmage

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
– Однако прежде обходились без воскресных работ, – возразил председатель профкома.
tl wn725n драйвер скачать
win xp sp3 2013 скачать
Диевский Теоретическая Механика Решебник
медина ю энд ай скачать
 Yorum #17  | 13 Ağustos 2014 00:28 | Alıntı     

Oakley Sunglasses 2014

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #19  | 3 Eylül 2014 10:50 | Alıntı     

Cnieki

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Shop Michael Kors Gilmore Bags Cheap <a href="http://midade.com/4.php?Cheap-Michael-Kors-Gilmorey-Bags.html"&g
t;Cheap Michael Kors Gilmore Bags </a>
Are Worthy Of Saving The Expenses Of Buying Branded Items. The Author Gives A Gist About cheap michael kors <a href="http://www.gottsackercommercial.com/about/sales.php">cheap michael kors</a>
Oakley Frogskins Sunglasses <a href="http://www.wendiyoung.com/wp/sunglasses.asp?p=7">Oakley Frogskins Sunglasses</a>
Shop Cheap Michael Kors Jet Set Bags <a href="http://midade.com/4.php?Cheap-Michael-Kors-Jet-Set-Bags.html">
;Michael Kors Jet Set Bags Cheap</a>
Oakley Sunglasses Polarized Sale <a href="http://www.wendiyoung.com/wp/sunglasses.asp?p=27">Oakley Sunglasses Polarized Sale</a>
 Yorum #21  | 21 Kasım 2014 02:01 | Alıntı     

coach bags outlet

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
<a href="http://www.growwithgreenstar.com/08Services/services.asp?key=coach-fa
ctory-store-outlet-13">Coach Factory Store Outlet</a>
<a href="http://www.ablissfulevent.com/gallery/outlet.asp?key=coach-outlet-1&q
uot;>Coach Outlet</a>
<a href="http://www.growwithgreenstar.com/08Services/services.asp?key=coach-fa
ctory-store-outlet-13">Coach Factory Store Outlet</a>
<a href="http://www.bendtrapclub.com/cheap/ugg.asp?p=165">Cheap Ugg Boots Classic Tall</a>
<a href="http://www.shlgrouptr.com/warm/?p=241">Cheap Ugg Boots With Bows</a>

Cheap Coach Kristin Bags
 Yorum #22  | 6 Nisan 2015 03:38 | Alıntı     

Geogaddelp

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
cialis powder china buy cialis online cialis benefitsviagra mail order priligy ebay buy generic viagra cheap onlinethe truth about accutane Buy Accutane accutane topical gelbuy kamagra viagra canadian pharmacies mail order viagra online using paypalbuy generic viagra 100mg Viagra viagra online reviews
 Yorum #23  | 23 Nisan 2015 21:15 | Alıntı     

Wilioi

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
burning a lesion to destroy tumor cells C. clindamycin C.g. no prescription goldshield Heart failure symptoms such as dyspnea on exertion orthopnea or PND .Treatment . finpecia If a workable connection could be made between the sensitive receptor cells of the ear and the area in the brain associated with sight it would be possible to see sounds.Oral firstgeneration antihistamines for rhinorrheasneezing sinusitis a. www.onlinepharma Radioactive iodine can sometimes make eye problems worse.workers are often or always under a lot of stress at work. tretinoin Vaccines and medications antibiotics like penicillin amoxicillin aspirin ibuprofen iodine general anesthesia and local anesthetics latex rubber such as in gloves or condoms dust pollen mold animal dander and poison ivy are wellknown allergens.In transcendental meditation theres also a focus on a mantra. whexenical no prior prescritption Echocardiogram a.Follow up on ESR levels to monitor effectiveness of treatment. candian no script pharmacy .The patient continues treatment for up to months. buy levothyroxine without prescription A yearold female presents to your office with a year history of headaches.valued it for controlling fevers vomiting and diarrhea If you give a drink of white flowers in wine it helps recovery from dysentery If you make a drug patch made from fresh flowers it prevents conception. canadian pharmacy no prescription .They infiltrate crowd compress and starve out normal tissues. buy prednisone 20mg b.Exosomes can transport cargo including ncRNAs and other molecules that are functional in recipient cells. synthroid without a script et al Treatment of men with erectile dysfunction with transurethral alprostadil.. cialis oxytocin .
 Yorum #25  | 23 Haziran 2015 23:48 | Alıntı     

Hectordins

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Prophylactic preventive oophorectomy signicantly reduces the odds of developing ovarian cancer if a woman is at high risk.In a pioneer study conducted by Semple et al.What are the different types of prostatitis and their causes Acute bacterial prostatitis is the least common type of prostatitis but the most easily recognized. buy cialis online If cardioversion is successful a.
 Yorum #26  | 26 Haziran 2015 03:21 | Alıntı     

Lestdale

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Homans sign calf pain on ankle dorsiflexion c.. medicament propecia g.
 Yorum #27  | 8 Temmuz 2015 20:43 | Alıntı     

JeffryTews

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Canadian pharmacies shipping to usa, <a href="http://canadianpharmaciesshippingtousa365.com/">Canadian pharmacies shipping to usa</a>, <a href="http://pharmacyusa24h.com/">cialis</a> , <a href="http://canadianpharmacy2015.com/">canadian pharmacy</a>
 Yorum #28  | 19 Temmuz 2015 04:54 | Alıntı     

Jeryfatoemo

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
THE RISE OF SCIENTIFIC MEDICINE Virchow appreciated Morgagnis contributions and the thrust of Bichats approach.Psychiatric causesdepression most common cause anxiety and somatization b. cialis from canada The faster you get medical help the better the chance for recovery.Calculate the length of time that a person can survive without food but with adequate water.This excess GH stimulates the liver to secrete a hormone somatomedin C or insulinlike growth factor IGF that causes the clinical manifestations of acromegaly acro in this term means extremities.One such technique for the detection of viruses and diagnosis of virus infec tions is shown schematically in Fig.The onlookers murmur and chant with guttural sounds occasionally raising their heads to gesture at the setting sun. vendo cialis zaragoza Fawzy A.Getty Images Universal History Archive.Quick Hit Diagnostic tests are usually not necessary for typical uncomplicated cases of GeRD and therapy can be initiated.If you had a random blood glucose test normal results depend on when you last ate.TSHresults in hyperthyroidism viagra 100mg price A.The force is shown to act at point ASee Figure B.Both agar and Petri dishes are still used in experiments worldwide.Activity Rest as needed.Thus for example if we focus on a persons face m away we can see clearly the facial details but we can pick out most clearly only a subsection about the size of the mouth. Viagra cranial nerveConsequently were compelled to make bad choices.E.megalyCheck for muscle atrophyInfertility etiology diagnostic evaluationmanagement prognosis. viagra pills Chlorophenylpiperazine a trazodone metabolite and Ntrifluoromethylphenylpiperazine are considered partial agonists at HTC receptors and usually display HTA receptor antagonistic actions Barnes and Sharpmicroscopic branching ber of a nerve cell that is the rst part to receive the nervous impulseMUSCULOSKELETAL SYSTEM FIGURE Knee arthroscopy in progress.
 Yorum #29  | 18 Eylül 2015 02:47 | Alıntı     

NathanMoms

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
 Yorum #30  | 21 Eylül 2015 13:21 | Alıntı     

Nathanrah

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,

Yorum ekle

Adınızı:  

E-Posta:  


Kodunu:
Include security image CAPCHA.
Kod güncelleme


Kodunu girin: