Warning: mysqli_escape_string() expects exactly 2 parameters, 1 given in /var/www/vhosts/eu.kurdistan-post.eu/httpdocs/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'langdate('\1', '1333476838')', to be a valid callback in /var/www/vhosts/eu.kurdistan-post.eu/httpdocs/engine/modules/show.full.php on line 245 Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'Array', to be a valid callback in /var/www/vhosts/eu.kurdistan-post.eu/httpdocs/engine/classes/templates.class.php on line 256 DataLife Engine > Версия для печати > BDP, Erdoğan'a Çay, Simit Ismarladı
DataLife Engine > Güncel > BDP, Erdoğan'a Çay, Simit Ismarladı

BDP, Erdoğan'a Çay, Simit Ismarladı


3-04-2012, 20:13. Разместил: Huseyin
BDP'liler Erdoğan'a gece yarısı çay simit ısmarladı
Başbakan Erdoğan, İran dönüşü Meclis'e geçti. 4+4+4 görüşmelerinin sürdüğü Meclis'e geçen Erdoğan hoş bir sürprizle karşılaştı.

Başbakan Erdoğan, İran dönüşü gece yarısı TBMM'ye AK Parti'li Salih Kapusuz ve Abdulkadir Aksu ile görüşme halindeki BDP'li vekillerle görüştü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İran ziyareti dönüşü Meclis’e geldi. Erdoğan, Esenboğa Hava Limanı’ndaki basın açıklamasından sonra TBMM’ye gelerek, milletvekilleri ile bir süre sohbet etti.

Başbakan Erdoğan, iktidar kulisine geldiğinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, ayağa kalkarak, ”hoş geldiniz, biz de arkadaşlarla müzakere ediyorduk” diyerek BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ı gösterdi.

Önder ve Sakık, Başbakan Erdoğan’a ”hoşgeldiniz” diyerek elini sıktı. Bu sırada Kapusuz, ”Arkadaşların tam önüne çıktınız” diye espri yaptı. Erdoğan’da, ”Oturun lütfen biz ön kesmeye gelmedik” diye espriye karşılık verdi.

BDP’li Sırrı Süreyya Önder, ”AK Parti milletvekili arkadaşlar geleceğinizi duyunca çok telaşlandılar, ben de ’telaşa mahal yok’ dedim” şeklinde espri yaptı. Önder’in esprisine Başbakan Erdoğan ve etrafındakilerin güldüğü görüldü.

Tokalaşmadan sonra BDP'liler Erdoğan'ı çay davet edince, Başbakan Erdoğan daha sonra Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, BDP milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Sırrı Sakık, Adil Kurt, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Salih Kapusuz ve Abdülkadir Aksu ile bir süre sohbet etti, çay içip simit yedi.

ilkehaber.com

Вернуться назад