Kurdistan-Post yenilendi
yeni adresimiz www.Kurdistan-Post.eu dur.

Lütfen favorilerinizi günceleyiniz !
Bu site sadece arsivdir.

İ-DKP Başkanı Mustafa Hejri İle Röportaj-Hülya Yetişen


İ-DKP Başkanı Mustafa Hejri İle Röportaj-Hülya Yetişen

Irak Kürdistanı’nda Peşmerge ordu güçlerimiz vardır. Hatırlatılması gerekirki şu anda İran İslam Cumhuriyeti’ne yönelik silahlı mücadelemizi askıya aldık.
«    Ekim 2017    »
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Qazî Mihemed'in Kürd Ulusuna Vasiyeti


Qazî Mihemed'in Kürd Ulusuna Vasiyeti

Zulüm ve baskı gören halkım!

Yüce Allah aşkına vaatlere artık kanmayın. Çünkü onlar ne Allah'ı tanıyorlar, ne peygambere, ne kıyamet gününe, ne Allah huzurunda hesap vermeye inanıyorlar. Onların nezdinde, Müslüman da olsanız, Kürt olduğunuz için suçlusunuz, onların düşmanısınız

Kurd li Misrê - Nezîr Silo


Kurd li Misrê - Nezîr Silo

Misr yek ji welatên ku herî peywendîdar bû ji demek dirêj ve di nav dewletên erban de bi Kurdan re.

Obama, Türkiye, Lübnan ve Mısır'ı kaybeden bir başkan..  


31-01-2011, 17:42 Kategori: ---  
"Obama, Türkiye, Lübnan ve Mısır'ı Kaybeden Bir Başkan-AA


Mısır’daki yeni iktidarın “belki Türk Başbakanı Erdoğan’a benzemeye çalışacağı”nı yazan gazetede “Erdoğan, hiç kimsenin cebinde olmadan, siyasi istikrar ve ekonomik büyümeden yaralanan Türkiye için birçok şey sağladı” yorumu da yapıldı. Jerusalem Post ise, bu yılın İsrail için kritik bir yıl haline geldiğini belirterek “Türkiye gitti, Mısır da gidiyor gibi” ifadesini kullandı.

HAARETZ: “MISIR’DAKİ YENİ İKTİDAR BELKİ ERDOĞAN’A BENZEYECEK”
Haaretz gazetesince Aluf Benn imzasıyla yayımlanan yorumda Jimmy Carter’in tarihe “İran’ı kaybeden başkan” olarak geçerken “Barak Obama, Türkiye, Lübnan ve Mısır’ı ‘kaybeden’, görev süresi sırasında Amerika’nın Ortadoğu’daki ittiklarının çöktüğü başkan olarak anılacak” görüşü öne sürüldü.

Amerika’nın “genel zayıflığının açıkça dostlarını da etkilediği” savına da yer verildiği yorumda Obama’nın görevine, Türkiye, Mısır ve Suudi Arabistan ziyaretleriyle başladığı, Ankara ve Kaire’deki konuşmlarıyla ABD ile Müslüman dünyası arasında bağladı oluşturmaya çalıştığı anımsatılarak “Obama öyle görünüyor ki Ortadoğu’daki başlıca sorun İsrailli işgal olduğuna inanıyordu” denildi.

Yorumda “Tunus ve Mısır’daki sokak ayaklamaları, ABD’nin, dostlarını, vatandaşlarının öfkesinden kurtarmak için pek az şey yapabileceğini gösteriyor” değerlendirmesinden sonra Obama’nın bölgedeki yeni liderleriyle bağları tesis etmeye çalışacağı savulundu.

Mısır’ın yeni liderlerinin İran liderlerinin bir kopyası olup ABD karşıtı politikalarını izleme eğilimli olacaklarının varsayılamayacağı da belirtilen yorumda şöyle devam edildi:

“Belki, ülkesinin NATO üyeliğinden ve ABD ile savunma bağlarından vazgeçmeden bloklar ve süpergüçler arasında seyreden Türk Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’a benzemeye çalışacaklar. Erdoğan, hiç kimsenin cebinde olmadan siyasi istikrar ve ekonomik büyümeden yararlanan Türkiye için birçok şey sağladı. Bu da Mısır için sonuç verebilir.”

JPOST: “TÜRKİYE GİTTİ, MISIR DA GİDİYOR GİBİ"
Jerusalem Post ise, Mısır’da “Müslüman Kardeşler”in iktidarı devralması halinde, İsrail için etkilerin hemen hissedileceğini, İsrail ordusunun güçlü bir düşman ile karşı karşıya kalacağını öne sürdüğü yorumda Mısır konusunda asıl meselenin Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek’in halefinin kim olacağı olduğu vurgulandı.

İsrail’in kaygılarının Mısır ile sınırlı olmadığı belirtilen yorumda İsrail istihbarat örgütü eski bir üst düzey yetkilisinin İsrail’in, Batı Şeria üzerinden doğrudan İsrail’i tehdit edebilecek çok büyük bir Filistin nüfusu olan Ürdün’de potansiyel bir devrim olasılığından daha çok kaygılanması gerektiği uyarısına da yer verildi. Yorumda son verilirken de şu ifadeler kullanıldı:

“Bu yıl, Ortadoğu’da giderek daha tecrit edilmiş hale gelen İsrail için kritik bir yıla dönüşülmektedir. Türkiye gitti, Mısır da gidiyor gibi.” (ANKA)
 
Yazıya puan ver:
 (Toplam Oy #: 0)
  |   Okuma: 1288   |   Yorum: (16)   Yazdir
   Arkadaşına Gönder

Değerli ziyaretçimiz, siz kayıtsız kullanıcı olarak siteye girdiniz. Size kayıt yaptırmanızı veya kendi adınızla giriş yapmanızı öneriyoruz.

İlgili Diğer Haberler:


 Yorum #1  | 18 Nisan 2014 04:20 | Alıntı     

Botas Timberland

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
les acteurs tenant cuillère à soupe de saut ""Bretagne Spoon Dance"" a toujours été la meilleure audience dans le complot visant à faire exploser. Souvent chansons ""Bretagne cuillère de danse"" ensemble, quatre nike free run 3 footlocker des hommes, les femmes sont incapables de supporter le public s'est levé pour danser enthousiasme, surtout en présence d'enfants, Ben Huan rebond totale de l'excitation en ce moment. à cette fin, les organisateurs ont décidé de performances futures, les nike free run homme acteurs du drame ""Bretagne Spoon Dance"" publié dans le public avant le début de batons. D'ici là, si vous êtes avec un amant, anciens ou les enfants viennent pour voir l'évolution, peut le même que dans la scène de concert en agitant leurs batons ensemble, en ajoutant à la fête visuelle, la part d'audience de ce tour, ""cuillère nike free run 2 nike air max 2013 femme danse Bretagne ""Happy moments! Propolis forte puissance Amore Amore frais Detox Nettoyant _ Article N ° :05-21 Spécifications: 120 description: peau ? nettoyage rapide saleté de surface, les sécrétions huileuses, de promouvoir la peau des toxines profondes et les substances nocives nike air max 2013 femme exclus, pores ouverts, supplément de la peau chaque Jour de nutriments nécessaires pour garder la peau de nike blazer pas nike air max pas cher cher moment doux et délicat. Utilisation: Appliquer placé dans la paume, ajouter nike air max 90 de l'eau pour faire nike free pas cher en ligne mousser nike free run 3 frotter uniformément sur la surface de la lumière et aider massage complet, puis rincer avec de l'eau. ★ applicable à tous les types de peau
 Yorum #7  | 27 Ocak 2015 09:42 | Alıntı     

5xl fancy dress costume men

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
The Vintage Wholesale Company The Vintage Wholesale Company.Walson Rockabilly are a vintage wholesale company who focus on vintage fashion wholesale. WalsonRockabilly Vintage Clothing wholesalers are the UK's leading,Shop wholesale vintage dress, cheap silk dress, vintage jewelry products from reliable vintage dress wholesalers on walsonrockabilly and get worldwide,We know wholesale vintage clothing. We're the only vintage clothing wholesaler that knows what it's like to be in your shoes,because we run stores ourselves.Always Vintage is a Wholesale Vintage Clothing Distributor. We offer more than ninety different categories of vintage clothing for you to choose from.1950's costumes
5xl fancy dress costume men
elmo costume plus size
 Yorum #10  | 8 May 2015 10:01 | Alıntı     

latex waist trainer

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
The Vintage Wholesale Company The Vintage Wholesale Company.Walson Rockabilly are a vintage wholesale company who focus on vintage fashion wholesale. WalsonRockabilly Vintage Clothing wholesalers are the UK's leading,Shop wholesale vintage dress, cheap silk dress, vintage jewelry products from reliable vintage dress wholesalers on walsonrockabilly and get worldwide,We know wholesale vintage clothing. We're the only vintage clothing wholesaler that knows what it's like to be in your shoes,because we run stores ourselves.Always Vintage is a Wholesale Vintage Clothing Distributor. We offer more than ninety different categories of vintage clothing for you to choose from.Cheap Women Corsets
Rubber Waist
latex waist trainer
 Yorum #13  | 25 Ekim 2016 11:32 | Alıntı     

DASDSD

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Quester is a Pakistan-based questioning answering website where people can ask questions and we try our best to provide them with the best answers. Anyone can ask any legit question in English or Roman Urdu and we provide answers in the same language format. <b><a href="https://www.quester.pk/">www.quester.pk</a></b>


https://www.quester.pk/ Quester is a Pakistan-based questioning answering website where people can ask questions and we try our best to provide them with the best answers. Anyone can ask any legit question in English or Roman Urdu and we provide answers in the same language format.
 Yorum #14  | 15 Ocak 2017 00:19 | Alıntı     

BriSar

avatar    Grup: Okuyucular
   Yayınlar: 0, Yorum: 5122, Kayıtlı: 2.01.2017
   ICQ: 217671361,
Комментирую тут так как зацепило.
Необычайно просто рядовой ремонт холодильника оформить в незаурядное событие.
Быстрый Московский холодильников ремонт не дорого в Митино Срочный приемлемый холодильников ремонт по карточке в Жулебино Срочный столичный ремонт холодильников по карточке в Капотне А сие как прикажете нарекать?
При всем этом холодильник присутствует у большинства. Я уверен в том о чем запостил, ремонт не всякому то и требуется.
http://moszao.ru/index/8-107891 http://pwlovers.ucoz.ru/index/8-27189 Obama, Turkiye, Lubnan ve M?s?r'? kaybeden bir baskan.. » Kurdistan Post - Kurdistan’?n ozgur sesi


--------------------
 Yorum #15  | 12 May 2017 11:38 | Alıntı     

Sam

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Google

Hard water can cause a white accumulation sitey.me whenever it is available in call with a tap, Get Water website a bathtub, as well as with your What is Undersink Water Purifier? How it works?​​ meals. When you mount this water softening system Best Faucet Water Filter Reviews – Top Picks 2017 you will not experience this type of troubles any longer. apec reverse osmosis Furthermore, this system will likewise eliminate.
 Yorum #16  | 29 Haziran 2017 09:15 | Alıntı     

grick

avatar    Grup: Misafir
   Yayınlar: 0, Yorum: 0, Kayıtlı: --
   ICQ: --,
Unlike Apple iCloud activation jimdo.com the Google Android Manufacturing Get More facility Reset Protection function has a problem that allows FRP Bypass Free Download for Android Smartphone APK App you to bypass Android factory reset defense in some of frp bypass the Android phones including Samsung, ZTE, LG FRP Bypass APK as well as some Chinese local top quality devices.

Yorum ekle

Adınızı:  

E-Posta:  


Kodunu:
Include security image CAPCHA.
Kod güncelleme


Kodunu girin: